poszukiwanie pracy; jak_znaleźć_Pracę; jak_pisać_cv

7 poszukiwanych zawodów i odpowiedź na pytanie dlaczego powinieneś rozważyć, jaka jest twoja wymarzona praca?

Wypalenie zawodowe. Specjalna notatka od naszego dyrektora Calvina Dillingera.
Czy kiedykolwiek utknąłeś w rutynie? To dziwne uczucie co? Patrzysz na Facebooka, Instagrama, Snapchata (dla zwolenników Generacji Y lub Z) i widzisz sukces. Ludzie wyglądają tak szczęśliwie i idealnie, prawda? Wszyscy publikują swoje noworoczne postanowienia i najnowsze zdjęcia. NIektórzy już porzucili swoje cele przyjęte 1.1.2018 roku. Z Nowym Rokiem często czuję presję, by analizować moje sukcesy i porażki z zeszłego roku oraz budować inspirujący zestaw celów na nadchodzący rok. W tym roku presja była niemal przytłaczająca, ale było dużo nadziei na rok 2018. Nie ma znaczenia gdzie zaczynasz ten nowy rok i jakie są Twoje marzenia, wszystkie zaczynają się tak samo. Zmiana, którą chciałbyś zobaczyć, jest realizowana małymi krokami. Moje kroki były proste:
Oddaj to wszystko Bogu – On się zatroszczy o Ciebie
Bądź uczciwy i przejrzysty wobec osób wokół Ciebie
Skorzystaj z usystematyzowanych narzędzi, które pomogą Ci poruszać się do przodu
Możesz to zrobić! Twój rok 2018 ma tyle nadziei, a twoja przyszłość jest jasna!
P.S. Jeśli potrzebujesz bezpłatengo narzędzia, które obiecałem w pierwszym wpisie jako nagrodę pomoże Ci ono zastanowić się nad ostatnim rokiem i ustawić 2018 rok, sprawdź YearCompass lub po prostu wejdź tutaj.
Jak to działa?
1. Znajdź dla siebie kilka spokojnych godzin.
2. Przygotuj gorący napój.
3. Odpowiedz na 20 stron pytań, które zamkną rok i zaplanuj następny.
4. Pochwal się w komentarzu, bo zrobiłeś wielki krok w kierunku oczekiwanych celów.
Kliknij i tu ściągniesz raport
Jak będziesz chciała/chciał sprawdzić swoje zainteresowania, umiejętności/talenty, osobowość i wartości, poznać rekomendacje jaką ścieżkę edukacyjną przyjąć dla Twojego dziecka oraz jaka praca (zawód/zajęcie) wykorzysta maksymalnie Twój potencjał zawodowy, aby wypalenie zawodowe Ciebie nie dopadło napisz komentarz pod wpisem, coś poradzimy.

Plik z nagrodą ściągnij tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.